-10%
ZNIŻKA 10% PRZY REZERWACJI ONLINE
REZERWUJ ONLINE
lub
» Zapytanie o nocleg «

DDD Hostel Kraków - Położenie

Znajdujemy się przy ul. Pędzichów, znanej z unikalnego położenia – w centrum miasta, lecz z dala od zgiełku i hałasu. Dodatkowo, większość okien hostelu wychodzi na dziedziniec, co oznacza, iż w pokojach tych będą się Państwo czuli jak na obrzeżach miasta a nie w centrum. Uliczka przy której położony jest hostel i, na którą wychodzi reszta okien też należy do najspokojniejszych w centrum, więc nie muszą się Państwo obawiać o spokojny nocleg.

Kamienica, w której znajduje się hostel jest świeżo wyremontowana. Pomieszczenia stanowiące przestrzeń hostelu regularnie rok do roku są odświeżane i ulepszane, by ich komfort nie pozostawiał nic do życzenia.

Hostel położony jest 10 minut piechotą od Rynku Głównego oraz Dworca Głównego. Ok 200 m od hostelu znajduje się także przystanek tramwajowy, co zancząco ułatwi Pańswtu komunikację. Od ważnego węzła przesiadkowego „Basztowa-Lot” dzieli nas zaledwie 5 minut spaceru.

Zapraszamy do zapoznania się z mapą okolicy dostępną obok. Korzystając z niej nie będą mieli Państwo problemu by trafić do nas i do najważniejszych miejsc w Krakowie.